Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 28 maj 2013

Na najważniejszy punkt jutrzejszej sesji Rady Miasta próbuje się forsować obywatelski projekt uchwały dotyczący gospodarki odpadami. Merytorycznie ten punkt nie będzie miał jednak większego znaczenia i niemalże pewne jest, że go Rada Miasta odrzuci, bo przyjęcie takich regulacji nie ma ekonomicznych racji bytu.

Opublikowano w Bydgoszcz

O patriotyzmie ekonomicznym za sprawą inicjatywy bydgoskich młodzieżówek i naszych publikacji mówi się coraz więcej. O tym, że jest to dobra droga świadczy także ostatnia aktywność Ministerstwa Gospodarki, które zaczyna dostrzegać możliwości jakie nieść mogą takie postawy.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 28 maj 2013 17:09

Imprezy w ostatnim tygodniu maja

29.05.2013 (środa)
Koncert zespołu Własny Port.
Pub Kubryk, 
ul.Podwale 3
Bydgoszcz 
Opublikowano w Kultura

Artur Lemański na swojej posesji trzyma aż trzydzieści zabytkowych pojazdów, które w przeszłości tworzyły komunikację publiczną. W ten sposób powstało Muzeum Komunikacji w Paterku. Pojazdy pana Artura można zobaczyć jednak także na różnego rodzaju imprezach, gdyż jak sam mówi – lubi nimi jeździć.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz powołał z dniem dzisiejszym na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektora Krzysztofa Zgłobickiego, dotychczasowego zastępcę komendanta wojewódzkiego z Gdańska.

Opublikowano w Regionalne

Wczoraj około godziny 16 w Dąbrówce Słupskiej przy drodze krajowe nr 5 doszło do tragicznego w skutkach wypadków, w wyniku którego na miejscu zginęły dwie osoby jadące ciężarowym volkswagenem, a jedna z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Jutro radni zdecydują czy przyjąć propozycję stowarzyszenia My Bydgoszczanie ustalającej wysokość opłat za odbiór śmieci. Sprawa budzi duże emocje i nie brakuje w niej kontrowersji.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatni piątek miesiąca (31 maja) tradycyjnie ulicami Bydgoszczy przejedzie ,,Masa Krytyczna”. W tym miesiącu przesłanie jakie towarzyszyć będzie rowerzystą to spełnienie marzenia chorej na białaczkę  Wiktorii.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 28 maj 2013 11:02

Sprostowanie do sprostowania

Publikujemy treść sprostowania jaka nadesłał do nas dr Paweł Tomaszewski, w odpowiedzi na sprostowanie jakie umieścił u nas dziennikarz naukowy Jarosław Chrostowski. Sprawa dotyczy inicjatywy nazwania budowanego w Bydgoszczy mostu im. prof. Jana Czochralsiego. 

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Sierpień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31