Jesteś tutaj: Home

Licytuj dla Orkiestry

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 12 styczeń 2013 17:25

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy dopiero za kilka godzin, a już teraz w serwisie aukcyjnym Allegro trwają licytacje, z których dochód zasili dzieło WOŚP. Wybrane aukcje z naszego regionu.

Przeglądając listę aukcji znaleźliśmy między innymi możliwość wylicytowania szachów z autografem legendy Garrego Kasparova od europosła Tadeusza Zwiefki. W momencie pisania tej publikacji ich koszt wynosił 255 złotych.

 

Z kolei inny z posłów do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke oferuje wycieczkę do Brukseli, obecnie kosztuje ona 405 złotych.

Wielbiciele żużla i wody mogą popłynąć na rejs z polską legendą tej dyscypliny Jackiem Gollobem oraz młodą nadzieją rodzinny Gollobów Oskarem. Na to wydarzenie zaprasza Tazbirowo Rodzinny Port Jachtowy. Cena na chwilę obecną 105 złotych.

 

Na trochę inny rejs zaprasza natomiast prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. Zwycięzca jego aukcji otrzyma voucher na rejs łodzią patrolową ,,Piast” w sezonie żaglowym. Upoważnia on do zabrania na pokład 7 pasażerów, zatem może być to okazja do nietypowego spotkania z przyjaciółmi lub romantycznej kolacji we dwoje. Ta przyjemność na chwilę obecną kosztuje 251 złotych.

 

Urząd Wojewódzki proponuje natomiast niezapomnianą sesję foto na dachu budynku przy ulicy Konarskiego. Sesję wykona fotograf Urzędu Maciej Grabowski, a będzie ona na pewno nie lada gratką, gdyż jest to jeden z najwyższych budynków w Bydgoszczy.

 

Straż Miejska zaprasza panie na kurs samoobrony.

 

Pełny zysk z aukcji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje będą się odbywać także w czasie lokalnych finałów w całym regionie.