Jesteś tutaj: Home

Łukasz Krupa zawiesza członkostwo w Twoim Ruchu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 27 luty 2015 12:26

 Wczoraj media ogólnopolskie obeszła informacja, że partia polityczna Twój Ruch może zalegać Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych około 200 tys. z tytułu składek pracowników Klubu Parlamentarnego. Poseł z Bydgoszczy Łukasz Krupa zapowiedział, że do czasu wyjaśnienia tej sprawy zawiesza członkostwo w partii.

 

- Zawieszam członkostwo w partii do czasu wyjaśnienia tej sprawy – poinformował na konferencji prasowej w Bydgoszczy poseł Łukasz Krupa - Nie chce utożsamiać się z organizacją, która na swoich sztandarach miała nową jakość w polityce, miała pomoc przedsiębiorcom, ochronę ludzi pracy. Jeżeli to wszystko mamy na sztandarach, a tym samym jednocześnie nie opłacamy składek dla pracowników, to dla mnie na chwilę obecną w tej formacji miejsca nie ma.

 

Krupa zapowiedział jednak, że pozostaje w Klubie Parlamentarnym, gdyż nie chce szkodzić partii w wyborach. Parlamentarzysta podkreślał, że nie ma w planach zmiany barw partyjnych, ale chce być solidarny z pracownikami klubu – To są nasi koledzy i koleżanki.