Jesteś tutaj: Home

Poseł PSL krytykuje premiera

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 26 październik 2012 19:40

Eugeniusz Kłopotek jeden z najbardziej rozpoznawalnych posłów PSL związany z naszym regionem krytykuje premiera Donalda Tuska, który w jego opinii zbyt wiele naobiecywał.

 

W programie ,,Z każdej strony” Wirtualnej Polski Eugeniusz Kłopotek przyznał, że minister Rostkowski jest największym szkodnikiem koalicji – Jest on głuchy i ślepy. Powinien w kwestiach gospodarczych częściej słuchać premiera Pawlaka – twierdzi poseł PSL. Krytycznie Kłopotek ocenił także ostatnie wpadki ministra Radosława Sikorskiego na arenie międzynarodowej.

 

Cztery lata temu za dużo obiecano. Cały czas mówię obiecaj mniej i wykonaj -  nie zgadza się do końca z polityką premiera Tuska Kłopotek -  W kwestiach światopoglądowych nam jest bliżej do PiS niż do PO. W kwestiach gospodarczych podobnie .

 

Czy te wypowiedzi polityka doprowadzą do rozpadu koalicji PO – PSL? Pokaże czas. Do kłótni w tej koalicji ostatnie lata pozwoliły nas już przyzwyczaić. Nie zmienia to jednak faktu, że PiS w ostatnim czasie zyskał w sondażach i może to wymusić na PSL-u zmianę polityki w szczególności, że wedle tych sondaży, gdyby wybory odbywały się dzisiaj partia Eugeniusza Kłopotka nie znalazła by się w Sejmie.

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie