Jesteś tutaj: Home

Konferencje techniczne to okazja do wdrożenia innowacji w swojej firmie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 31 marzec 2023 14:56

W środę i w czwartek w Bydgoszczy odbyły się dwie konferencje techniczne organizowane przez Axon Media: ,,Niezawodność i utrzymanie ruchu” oraz ,,Rozwiazania intralogistyczne i magazynowe”. Była to okazja do spotkania się przedsiębiorców, którzy oferują nowoczesne rozwiązania oraz tych, którzy chcieliby je w swoich firmach wdrożyć. Patronat medialny nad obiema konferencjami sprawował Portal Kujawski.


- Było dzielenie się doświadczeniami, stricte konferencja b2b, czyli po stronie uczestników są przedstawiciele firm produkcyjnych, a po stronie firm partnerskich są firmy, które mają w swojej ofercie produkty, rozwiązania i usługi. My łączymy te dwie grupy, uczestnicy mogą znaleźć ciekawe rozwiązania nowoczesne, a firmy które z nami współpracują mają możliwość rozmów z firmami produkcyjnymi – wyjaśnia Agnieszka Gumienna z Axon Media.

 

Konferencja to z jednej strony prezentacja nowoczesnych rozwiązań, ale też jej istotnymi elementami były warsztaty i element targów. Organizator duży nacisk kładł na innowacje- Myślę, że są to najciekawsze tematy dla uczestników, dlatego staramy się zapraszać firmy, które mają nowoczesne rozwiązania – dodaje Gumienna.

 

W czwartek, czyli w drugi dzień konferencji, rozmawiano o rozwiązaniach intralogicznych i magazynowych, na przykład bardziej wydajnych i oszczędnych silnikach, a także o kwestii nowoczesnych rozwiązań dotyczących wyżywienia pracowników.

 

Więcej o środowej konferencji piszemy: Rozmawiali w Bydgoszczy o nowoczesnych technologiach w przedsiębiorstwach

 

Konferencje odbywały się w Hotelu City.

 

Patronat medialny nad konferencją objął Portal Kujawski. Wśród patronów honorowych znaleźli się: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Krajowa Izba Gospodarcza, Bussines Centre Club czy Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP