Jesteś tutaj: Home

Dwie konferencje poświęcone innowacjom w branży logistycznej gościć będzie Bydgoszcz

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 27 marzec 2023 10:20

W środę w Hotelu City odbędzie się konferencja techniczna ,,Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” dedykowana głównie profesjonalistom z branży, którzy chcą sięgać w swojej prace po innowacje. Dzień później, w tym samym miejscu odbędzie się druga konferencja dedykowana specjalistom z branży logistycznej „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”. Organizatorem obu konferencji jest Axon Media. Patronat medialny nad wydarzeniami sprawuje Portal Kujawski.

 

Głównym celem obu konferencji jest wymiana doświadczeń pomiędzy prelegentami, wystawcami oraz uczestnikami.

 

Konferencji poświęconej niezawodności utrzymania ruchu będą towarzyszyć m.in. firmy: Balluff, Kärcher, Adegis, VGT, czy Hexonic. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli spotkać się i porozmawiać z ekspertami z branży, a także wziąć udział w interesujących prelekcjach i dyskusjach. Dodatkowo, w ramach konferencji odbędą się dwa warsztaty techniczne, na których uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem technologii w utrzymaniu ruchu: Technologia Ultradźwiękowa w Praktyce oraz Condition Monitoring Toolkit - Predykcyjne Utrzymanie Ruchu.

 

Konferencja „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” służyć ma poprawie produktywności łańcucha dostaw oraz dążenie do maksymalnego ograniczenia kosztów logistycznych powinny być priorytetem każdego przedsiębiorstwa. W dobie postępu cyfryzacyjnego, który połączony jest z powszechną dostępnością inteligentnych urządzeń konieczne jest nieustanne aktualizowanie wiedzy i bycie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Możliwość poszerzenia wiedzy w tej tematyce dają Konferencje Techniczne. Odbywające się w sprawdzone od lat wykładowo-konsultacyjnej formule wydarzenia dają możliwość nabycia cennej wiedzy w przystępnej formie. Podczas spotkania w Bydgoszczy będzie możliwość konsultacji ze specjalistami przy 14 stoiskach wystawienniczych oraz wzięcia udziału w 14 interesujących prelekcjach.

 

W konferencjach w charakterze uczestników udział wezmą osoby, które wcześniej zarejestrowały się bezpłatnie.

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP