Jesteś tutaj: Home

Najpopularniejsze materiały filmowe na naszym kanale w 2022 roku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne środa, 28 grudzień 2022 09:45

Rok 2022 powoli dobiega końca - przygotowaliśmy z tego powodu zestawienie najpopularniejszych naszych materiałów filmowych z YouTube z tego roku. W zestawieniu znajduja się tylko materiały wyprodukowane w 2022 roku.

1. Wojciech O. publicznie grozi parlamentarzystom odebraniem życia - incydent z patostreamerami ze stycznia, na Starym Rynku w Bydgoszczy, który wywołał spore zamieszanie polityczne, pojawił się m.in zarzut, iż poprzez groźby zabójstwa próbuje się wpływać na ustawy uchwalane przez Sejm RP.

 

2. Protest rolników na ulicach Bydgoszczy - w lutym do Bydgoszczy przyjechało ponad 100 ciągników, które przez kilka godzin blokowały ruch w centrum miasta. Rolnicy wyrażali w ten sposób niezadowolenie z sytuacji w polskim rolnictwie.

 

3. Blokada bydgoskiego McDonalds - wydarzenie z bieżącego miesiąca. Grupa aktywistów prozwierzęcych zablokowała jedną z bydgoskich restauracji popularnej sieci, domagając się ograniczenia produkcji mięsa.

 

4. Prezydent Ukrainy dziękuje Bydgoszczy - w maju w ukraińskim parlamencie prezydent Wołodymir Zelenski podziękował polskim miastom za niesioną dla Ukraińców pomoc. Wśród wymienionych miast znalazła się Bydgoszcz.

 

5. Negocjacje prezydenta z kierowcami z MZK - w czerwcu załoga MZK ogosiła bunt, podczas spotkania w ratuszu doszło do emocjonalnej wymiany zdań, w trakcie której protestujący wyrazili pogląd, że jeżęli miałoby to przynieść im podwyżki płac to bilety należy podnieść nawet do 5 zł. Od tej wypowiedzi się odżegnywano później, ale jak pokazuje nasz materiał, ona padła.

 


Polecany materiał: Poznaj Bydgoszcz - Пізнай Бидгощ, czyli przewodnik turystyczny po Bydgoszczy w języku ukraińskim: