Jesteś tutaj: Home

RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 21 wrzesień 2022 00:05
RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy Fot: PLB

Od 31 października irlandzkie linie lotnicze RyanAir chcą uruchomić nową trasę Bydgoszcz – Bristol. Bristol to 460 tys. miasto w południowo-zachodniej Anglii położone przy ujściu rzeki Avon. Dzisiaj to szóste największe miasto w Anglii, przed rewolucją przemysłową było to jednak drugie największe miasto. Wspieranie lotnictwa to ważna gałąź rozwoju gospodarki tego miasta, od października z tego miasta będzie można polecieć do Bydgoszczy.

 

Loty na tej trasie będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w piątki. Poniedziałkowe samoloty z Bristolu wystartują o godzinie 7:20, a w Bydgoszczy wylądują o 10:45. Lot powrotny wystartuje z Bydgoszczy o 11:10. W piątki przewidziano loty wieczorne, samoloty z Bristolu wystartują o 18:00, a w Bydgoszczy wylądują o 21:25. Samolot powrotny z Bydgoszczy wystartuje o 23:15.

 

- Jako europejska linia lotnicza nr 1, Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę dla harmonogramu Bydgoszczy na zimę'22 do Bristolu, oferując ponad 20 tygodniowych lotów na 5 trasach, w tym do ekscytujących europejskich miejsc, takich jak Dublin i Londyn, dając naszym klientom większy wybór miejsc niż kiedykolwiek wcześniej – mówi Jason McGuinness, dyrektor handlowy RyanAir.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie