Jesteś tutaj: Home

Diecezja wchodzi do mediów społecznościowych

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 03 kwiecień 2022 19:36

Facebook i YouTube to portale społecznościowe dobrze znane prawie wszystkim internautom, stąd też od dawna korzystają z nich instytucje publiczne, od kilku dni swoje konta posiada również Diecezja Bydgoska. O wejściu w świat social mediów poinformował w nagraniu multimedialnym bp. Krzysztof Włodarczyk.

- W dobie mediów społecznościowych to bardzo ważny komunikator, nie tylko dla naszej diecezji, ale dla świata – tak o portalu Facebook mówi bp. Krzysztof Włodarczyk, wskazując, że jest to ważny kanał komunikacji wewnątrz diecezji - Zapraszam bardzo serdecznie do tworzenia tego Facebooka, przekazywania informacji, dzielenia się refleksjami, żeby rzeczywiście ten Facebook żył, żebyśmy mogli pokazywać to co jest cenne z życia diecezji.

 

Pierwszy materiał na diecezjalnym YouTube:


 

W piątek odbyła się droga krzyżowa ulicami Bydgoszczy, fragment wystąpienia bp. Włodarczyka z tego wydarzenia to z kolei kolejna publikacja filmowa na diecezjalnym YouTube.

 

Drugi materiał:

 

W życiu diecezji to może ważne wydarzenie, ale tak naprawdę bydgoski Kościół był pod względem social media daleko za tym światowym, wśród liderów wdrażania rozwiązań multimedialnych w kontakcie z wiernymi od dawna trzeba wskazać Watykan, z papieżem Franciszkiem.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022