Jesteś tutaj: Home

Projektanci pokazali pierwsze modele bydgoskie do gry Microsoft Flight Simulator

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 12 marzec 2022 06:40
Projektanci pokazali pierwsze modele bydgoskie do gry Microsoft Flight Simulator Graf: Drzewiecki Design

Microsoft Flight Simulator 2020 to przełomowy symulator lotniczy, w oparciu o zdjęcia satelitarne ta gra odwzorowuje niemal cały świat. Część świata, miejsca bardziej popularne odwzorowano dość staranie, w przypadku Bydgoszczy odwzorowanie głowy nie urywa. Projektanci z Drzewiecki Desing pracują jednak nad bardziej profesjonalnym odwzorowaniem naszego miasta.

Świat dostępny w tym symulatorze Microsoftu rozwijają niezależni developerzy tworząc swoje rozszerzenia. Warszawskie studio Drzewiecki Design, które opracowało już na potrzeby Microsoft Flight Simulator kilka polskich lotnisk: m.in. podwarszawski Modlin, krakowskie Balice, czy port w Zielonej Górze, a także amerykańskie lotnisko Midway w Chicago. O tym, że to studio pracuje nad Portem Lotniczym Bydgoszcz informowaliśmy tuż przed zakończeniem 2021 roku. Niedawno na Instagramie studio pochwaliło się pierwszymi modelami.

 

Jak się okazuje nie skupiają się oni jedynie na Porcie Lotniczym Bydgoszcz, a także infrastrukturze towarzyszącej, np. hangarom Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2, ale też opracowują modele dotyczące samego miasta. Na Instagramie pokazali chociażby model Opery Nova, spichrzy nad Brdą oraz HSW Immobile Łuczniczka.

 

 

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022