Jesteś tutaj: Home

Do Dubaju możemy polecieć, aby uciec przed zimą w 8 godzin. Połączenie promuje PLL LOT

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 grudzień 2021 00:55

Z Bydgoszczy samolotem do Warszawy możemy latać przez 6 dni w tygodniu (za wyjątkiem niedziel). Na to połączenie należy patrzeć nie tylko jako możliwość dotarcia w godzinę do stolicy, ale także do hubu jakim jest warszawskie lotnisko Chopina, które pozwala przesiąść się nam w kierunkach na całym świecie. PLL LOT promuje ostatnio loty do Dubaju z wylotem w Bydgoszczy o godzinie 5:35 oraz lądowaniem w Dubaju o godzinie 16:25 według polskiego czasu.

 

Loty do Dubaju nie są oczywiście na każdą kieszeń, bowiem za bilet w jedną stronę trzeba liczyć w klasie ekonomicznej od ponad 700 zł do kwot powyżej tysiąca.

 

- Port Lotniczy Bydgoszcz to okno na świat dla mieszkańców Kujaw i Pomorza. Wiedeń, Paryż, Madryt, Mediolan, czy Dubaj, to tylko część miast, do których nasi Pasażerowie mogą wylecieć z lotniska Bydgoszcz, korzystając z wygodnej i krótkiej przesiadki w Warszawie. To połączenie daje wiele możliwości dla podróży biznesowych i turystycznych – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

 

- Dubaj to jeden z naszych najpopularniejszych kierunków ostatnich tygodni. Z jednej strony tętniące życiem miasto pełne atrakcji dla każdego, z drugiej piaszczyste plaże, np. w nieodległym Ras Al-Khaimah, stanowią świetną propozycję dla zimowych podróży. – mówi Michał Fijoł, członek Zarządu PLL LOT ds. Handlowych - Do długiej listy oferowanych atrakcji dołączyła w ostatnim czasie światowa wystawa Expo 2020. A specjalnie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przygotowaliśmy wygodną podróż z krótką przesiadką w Warszawie – wylatując wcześnie rano z Bydgoszczy, już o 16:25 są Państwo w Dubaju. W drodze powrotnej rozkład jest równie atrakcyjny – wylatując z Dubaju o 18:25, lądują Państwo w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy na nasze pokłady!

 

Można skorzystać też z ofert biur podroży, które z wykorzystaniem tego połączenia oferują kompleksowo przygotowane wakacje w Dubaju. 7 dniowy pobyt w 4 gwiazdkowym hotelu w ofercie All Inclusive wraz z przelotem można uzyskać nawet poniżej 4 tys. zł.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022