Jesteś tutaj: Home

Trwa budowa dużego parkingu naprzeciwko Opery Nova

Napisał  Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 październik 2021 10:55
Trwa budowa dużego parkingu naprzeciwko Opery Nova Fot: AWZ Deweloper

200 samochodów znajdzie miejsce w dwupoziomowej hali garażowej – jest to element dużej inwestycji developerskiej w ramach budowy Nowego Portu, apartamentów pomiędzy ulicą Focha i Obrońców Bydgoszczy. Parking powstaje z myślą o przyszłych mieszkańcach Nowego Portu. Inwestor AWZ Deweloper podkreśla, że jego inwestycja odróżnia się tym od innych, że zapewni każdemu mieszkańcowi miejsce parkingowe.

- Zakończyliśmy wykonywanie całej płyty fundamentowej na poziomie garażowym -2, tj. 6 m poniżej gruntu. Nad poziomem garażowym -1 mamy już wykonanych 60% stropów. Właśnie wykonujemy strop 0, co oznacza że już niebawem będziemy na parterze. Równolegle rozpoczęliśmy docieplanie ścian zewnętrznych oraz zasypki wokół budynku. – informuje Łukasz Iglewski, Kierownik Budowy.

 

W hali garażowej Nowego Portu zaprojektowano dodatkowo rowerownie dla mieszkańców, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, miejsca dla motocykli i pomieszczenia do przechowywania. Dzięki schowaniu wszystkich miejsc parkingowych pod ziemią, w Nowym Porcie pojawi się dużo zieleni i przestrzeni wspólnych, gwarantujących wysoką jakość życia.

 

 

- Budując inwestycję w standardzie prestige chcemy w 100% odpowiadać na potrzeby naszych wyjątkowych Klientów. – mówi Anna Wydrzyńska, Wiceprezes AWZ Deweloper - Z uwagi na wielkość hali oraz wdrożenie specjalistycznych technologii i ścisłej kontroli jakości, jej budowa to bardzo wysoki koszt. Znacznie wyższy niż w sąsiednich inwestycjach popularnych. Od zawsze jednak bardzo ważne są dla nas szczelność i bezpieczeństwo. Nie idziemy na jakiekolwiek kompromisy. Nasze hale garażowe, w przeciwieństwie do większości konkurencji, nie mają problemów z wodą. Bardzo dbamy o to, aby Klienci, którzy nam zaufali, byli w pełni zadowoleni.

 

 

Wizualizacja całej inwestycji ,,Nowy Port"

 
 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022