Jesteś tutaj: Home

Urodziny Simple to takie nieformalne święto bydgoskiej branży nieruchomości

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 wrzesień 2021 16:58

W piątkowy wieczór na Osiedlu Leśnym firma Simple obchodziła swoje trzecie urodziny. W pewnym sensie była to huczna impreza, ale przede wszystkim szansa do spotkania się branży związanej ogólnie z inwestycjami mieszkaniowymi, a kto wie czy nie była to też okazja do dogadania ciekawych biznesów.


Firma Simple powstała trzy lata temu, zajmuje się ogólnopojętym pośrednictwem w nieruchomościach, ale też szerokim wachlarzem usług finansowych z tym związanym.

 

- Był to na pewno bardzo dynamiczny czas. Jak zaczynaliśmy 3 lata temu to nikt z nas nie spodziewał się, że tak to się rozwinie. Zaczynaliśmy tak naprawdę wiadomo z jakąś ambicją, ale nie do końca wyobrażaliśmy się do takich rozmiarów – ocenia jeden z twórców grupy Simple Tomasz Kowalski - Dzisiaj jesteśmy wdzięczni za to, że mamy super zespół – podkreśla.

 

Na urodziny zaproszono przede wszystkim partnerów biznesowych, ale nie tylko. Starano się, aby było to wydarzenie szczególne dla całej branży - Ryzykujemy trochę takie stwierdzenie, że jest to święto branży, bo na nasze urodziny zapraszamy nie tylko naszych partnerów takich biznesowych, z którymi jesteśmy powiązani jakimiś umowami, ale też zapraszamy developorów którzy tworzą ten rynek, którzy budują na naszym lokalnym rynku, a nie do końca z nimi współpracujemy. Cieszymy się, że coraz więcej osób nas odwiedza. Nie ma takiej imprezy, aby branża mogła się spotkać w jednym miejscu, a my staramy się wychodzić poza schematy i tworzyć warunki do tego, aby rzeczywiście łączyć i dzielić – wyjaśnia Kowalski.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.