Jesteś tutaj: Home

Gazeta Krakowska promuje swoim czytelnikom weekendowy wypad do Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 25 lipiec 2021 12:40

Portal Gazety Krakowskiej zaprasza w swojej publikacji na weekendowy wypad do Bydgoszczy, informując w tytule, że można w niecałą godzine przylecieć z Krakowa do Bydgoszczy samolotem.

W publikacji Magdaleny Domańskiej-Smoleń znajdziemy wiele nawiazań do historii Bydgoszczy, a także opisów największych obecnie atrakcji turystycznych – czy to rejsów po Brdzie, Exploseum, a także Muzeum Mydła i Historii Brudu. Promowane są uroki Wyspy Młyńskiej, znajdziemy również nawiązania do wyremontowanych niedawno Młynów Rothera.


Bydgoszcz na weekend to strzał w dziesiątkę. Lotowski samolot z Krakowa startuje w piątek o godz. 8.40, o 9.30 już można podziwiać ziemię kujawsko-pomorską, a kilkanaście minut później zjeść późne śniadanie na bydgoskiej Starówce. Lot powrotny odbywa się w niedzielę o godzinie 21.30 – czytamy na portalu.

 

Bydgoskie lotnisko zaprosiło dziennikarzy

Dwa tygodnie temu na zaproszenie Portu Lotniczego Bydgoszcz na trzydniowy Press Tour zaproszono grupę dziennikarzy z Małopolski. W czasie pobytu w województwie kujawsko-pomorskim pokazano im Bydgoską Wenecję, toruńską starówkę. Dodatkowo w programie pojawiło się Chełmno i Inowrocław.

 

- Chcemy ożywić turystykę krajową. Połączenie lotnicze Bydgoszcz-Kraków to znakomita oferta dla osób, które chcą w czasie weekendu poznać atrakcyjny region Kujawsko-Pomorski. – mówi Zbigniew Ostrowski, Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.