Jesteś tutaj: Home

Pobił go, bo zwrócił mu uwagę na brak maseczki

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 16 czerwiec 2021 14:28

Policja publikuje nagranie z szarpaniny, która miała miejsce w autobusie linii nr 71, prosząc jednocześnie o pomoc w rozpoznaniu bohatera tego nagrania. Wciąż m.in. w komunikacji miejskiej mamy obowiązek zakrywania ust i nosa, bowiem epidemia COVID-19 jeszcze się nie skończyła. W autobusie miejskim linii nr 71 mężczyzna widząc, iż młody mężczyzna nie stosuje się do tego nakazu, zwrócił mu uwagę, co spotkało się z agresją.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała i gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło w autobusie linii nr 71. Tam, pokrzywdzony zwrócił siedzącemu młodemu mężczyźnie, w wieku 19-20-lat, uwagę o obowiązku zakładania na usta i nos maseczki ochronnej w komunikacji publicznej. Sprawca lekceważył i ignorował prośby pokrzywdzonego. Następnie, gdy wychodził z autobusu na przystanek przy ulicy Focha a Garbary, zaatakował pokrzywdzonego, uderzając go pięściami po głowie – informuje kom. Przemysław Słomski.

 

 

Osoby poznające agresywnego mężczyznę z powyższego nagrani, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Błonie osobiście lub telefonicznie 47-751-13-59 lub 112.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.