Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTablet może kosztować bydgoskiego posła funkcję

Tablet może kosztować bydgoskiego posła funkcję

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 06 listopad 2015 00:35

Poseł Michał Stasiński z Nowoczesnej stał się sławny w Polsce, po tym jak na profilu Pawła Kukiza ukazało się jego zdjęcie, na którym nowy parlamentarzysta gra na tablecie w grę. Tego typu popularność Stasińskiemu w tym momencie nie była jednak specjalnie potrzebna.

W kuluarach mówiło się, że poseł Michał Stasiński był przymierzany do stanowiska rzecznika klubu parlamentarnego Nowoczesnej. Dzięki temu dość często pojawiałby się w mediach ogólnopolskich.

 

We wtorek został przyłapany przez współpracowniczkę posła Pawła Kukiza, na graniu grę w sali plenarnej Sejmu, podczas szkolenia organizowanego dla nowych parlamentarzystów. Ten incydent może pokrzyżować trochę plany związane z jego rzecznikowaniem.

 

Warte obejrzenia

 • Zakończyły się Wioślarskie Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Sportowo Polska jednak nie dominowała

  Za nami kolejna międzynarodowa impreza wioślarska zorganizowana na Gople w Kruszwicy. W niedzielnych finałach dwukrotnie miejsca na podium wywalczyły polskie osady. Wicemistrzowskie tytuły wywalczyli Błażej Barański, Jakub Olszewski, Aleks Narożny i Remigiusz Matulewicz (JM4x) oraz Zuzanna Czaja, Zuzanna Królikiewicz, Anna Solarska i Wiktoria Syrytczyk (JW4x).

 • Najsilniejszym strongmanem w Bydgoszczy okazał się policjant

  Po kilku latach przerwy zawody Strongman wróciły do Bydgoszczy, w sobotnie po południe zmagania sześciu silnych mężczyzn obserwować można było przed galerią Focus Mall. Najsilniejszy okazał się Paweł Piskorz, na co dzień policjant z warmińsko-mazurskiego. W Bydgoszczy udowodnił, że zapracował sobie na przydomek najsilniejszego policjanta w Polsce.

Wiadomości sportowe

 • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

  W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

 • Celtowie mogli być na Kujawach już w III w. p.n.e. Przełomowe odkrycie archeologów na dnie jeziora

  Rytualne stanowisko Celtów odkryli w jednym z kujawskich jezior archeolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie badań podwodnych odnaleziono kilkanaście przedmiotów będących dziełem celtyckich kowali. Jak skomentował dla PAP dziekan Wydziału Archeologii UW i kierownik Pracowni Archeologii Podwodnej prof. Bartosz Kontny, odkrycie jest niezwykle ważne.

Wiadomości z regionu