Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTwój Ruch i OPZZ optują za Jasiakiewiczem

Twój Ruch i OPZZ optują za Jasiakiewiczem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 07 wrzesień 2015 15:34

Dzisiaj przedstawiciele dwóch środowisk lewicowych Twojego Ruchu i OPZZ, które tworzą wyborczą koalicję Zjednoczonej Lewicy, złożyli na ręce sekretarza wojewódzkiego SLD Ireneusza Nitkiewicza swoje propozycje kandydatur. Wśród nazwisk pojawił się radny województwa Roman Jasiakiewicz.

Twój Ruch optuje, aby na liście Zjednoczonej Lewicy znalazł się Mateusz Nesterok oraz wyraził poparcie dla kandydata OPZZ Romana Jasiakiewicza, którego nie chcieli wcześniej zaakceptować działacze SLD.

 

Sprawa rozstrzygnąć ma się jednak na szczeblu centralnym wewnątrz koalicji tworzącej Zjednoczą Lewicę. Zdzisław Tylicki reprezentujący OPZZ liczy, że w szerokim gronie kandydatów Zjednoczonej Lewicy znajdzie się także popierany przez nich kandydat, czyli Roman Jasiakiewicz.

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu