Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPlan sylwestra na Starym Rynku

Plan sylwestra na Starym Rynku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 28 grudzień 2014 20:24

Po rocznej przerwie na Starym Rynku miasto zorganizuje imprezę sylwestrową. Na scenie zobaczymy uczestników popularnych programów telewizyjnych, będzie także tradycyjny pokaz fajerwerków.

Na Starym Rynku wystąpią zespoły znane z popularnych telewizyjnych programów. Zobaczymy uczestników „Mam Talent”, „Bitwy na Głosy”, „Must Be The Music” i „Got to Dance. Tylko Taniec”. Imprezę pod nazwą „Światowe Przeboje na Starym Rynku” rozpoczynamy o 21.00. Na scenie pojawią się artyści, którzy swoją karierę zaczynali w najpopularniejszych programach „talent show”. Zdobywali dziesiątki tysięcy głosów, byli uwielbiani przez publiczność, doceniani przez jurorów. Zobaczymy rdzennych Latynosów z formacji Punto Latino.

Usłyszymy hity w wykonaniu zespołu Cayo z wokalistką Agnieszką Zawidzką. Zachwycą nas energetyczni muzycy z BE.MY. Przeniesiemy się w niezwykle modne czasy lat 20-tych i 30-tych. Taneczne choreografie przygotuje i do tańca porwie bydgoszczan fantastyczna ekipa z BAILAMOS, a całość oprawi DJ GAMbit. Przygotujcie się na blisko pięć godzin fantastycznej, niezapomnianej sylwestrowej imprezy. W tę wyjątkową noc na scenie można będzie wygrać atrakcyjne niespodzianki, w tym także nowoczesne tablety i smartphony

 

Warte obejrzenia

 • Zakończyły się Wioślarskie Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Sportowo Polska jednak nie dominowała

  Za nami kolejna międzynarodowa impreza wioślarska zorganizowana na Gople w Kruszwicy. W niedzielnych finałach dwukrotnie miejsca na podium wywalczyły polskie osady. Wicemistrzowskie tytuły wywalczyli Błażej Barański, Jakub Olszewski, Aleks Narożny i Remigiusz Matulewicz (JM4x) oraz Zuzanna Czaja, Zuzanna Królikiewicz, Anna Solarska i Wiktoria Syrytczyk (JW4x).

 • Najsilniejszym strongmanem w Bydgoszczy okazał się policjant

  Po kilku latach przerwy zawody Strongman wróciły do Bydgoszczy, w sobotnie po południe zmagania sześciu silnych mężczyzn obserwować można było przed galerią Focus Mall. Najsilniejszy okazał się Paweł Piskorz, na co dzień policjant z warmińsko-mazurskiego. W Bydgoszczy udowodnił, że zapracował sobie na przydomek najsilniejszego policjanta w Polsce.

Wiadomości sportowe

 • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

  Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

 • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

  W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu