Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWięcej chętnych na latanie

Więcej chętnych na latanie

Napisane przez  Redakcja / latajacabydgoszcz.pl Opublikowano w Bydgoszcz środa, 07 listopad 2012 15:05

Portal latajacabydgoszcz.pl w ciągu roku liczba pasażerów bydgoskiego lotniska wzrosła o 26%.  W październiku odprawiono około 29 tysięcy podróżnych.

 

Od początku roku jak wynika z wyliczeń portalu z usług bydgoskiego lotniska skorzystało już prawie 300 tysięcy osób. 

 

Wzrost notują także inne polskie lotniska,  w Gdańsku liczba osób obsługiwanych przez Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w ciągu roku wzrosła o 20 procent.  Z kolei łódzkie lotnisko obsłużyło już w tym roku 400 tysięcy podróżnych, czyli o około 14 procent więcej niż rok wcześniej.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu