Jesteś tutaj: HomeBydgoszczStrażacy w czwartek znaleźli w Fordonie zwłoki mężczyzny. Wisły pomimo niskich stanów nie można lekceważyć

Strażacy w czwartek znaleźli w Fordonie zwłoki mężczyzny. Wisły pomimo niskich stanów nie można lekceważyć

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 14 wrzesień 2023 15:39

Od kilku tygodni poziom Wisły w naszym regionie można określić jako niski, są to niecałe 2 metry, w ostatnich dniach doszło nawet do zbliżenia się do 1,5 metra, nie oznacza to jednak, że tę rzekę można lekceważyć. W czwartek w okolicach Mostu Fordońskiego strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Na razie nie ustalono jego tożsamości, podejrzewa się, że może być to 38-latek, który był poszukiwany od niedzieli. Mężczyzna w Górsku pod Toruniem ratował swojego 10-letniego syna, chłopca udało się uratować, ale mężczyznę porwał nurt rzeki, przez kolejne godziny poszukiwali go strażacy.

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu