Jesteś tutaj: HomeBydgoszczStary Rynek z lotu ptaka pokazuje jego faktyczny stan estetyczny

Stary Rynek z lotu ptaka pokazuje jego faktyczny stan estetyczny

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 01 czerwiec 2023 13:33

W pierwszej połowie maja pracownicy ZDMiKP przeprowadzili wiosenne czyszczenie płyty Starego Rynku, aby usunąć bieżące zabrudzenia, które mogły powstawać chociażby z powodu nie najlepszego stanu powietrza w zimowym okresie grzewczym. Przyglądamy się płycie Starego Rynku z lotu ptaka.

Zdjęcie lotnicze pokazuje, że w dużej mierze płyta Starego Rynku prezentuje się znośnie, widoczne są jednak mniej więcej w centralnej jej części (nieopodal linii 18-tego południka) przebarwienia.

 

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu