Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSmukalska dzisiaj przypomina drogę na miarę XXI wieku

Smukalska dzisiaj przypomina drogę na miarę XXI wieku

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 31 maj 2023 11:13

Przez długie mieszkańcy Smukały i Opławca podnosili problem stanu ulicy Smukalskiej łączącej te dzielnice z Piaskami, korzystanie z niej wiązało się z ryzykiem uszkodzenia samochodu. Dlatego z dużym entuzjazmem spotkało się rozpoczęcie jej przebudowy – inwestycja właściwie jest gotowa, co prawda zostały małe rzeczy do poprawienia, to jednak zarówno jezdnia oraz infrastruktura rowerowa są już gotowe.

Inwestycja kosztowała przeszło 25 mln zł, na odcinku tzw. wąwozu na Piaskach dokonano korekty przebiegu ulicy. Więcej zobaczyć możecie na zdjęciach i krótki materiale filmowym.

 

 

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu