Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRadny czuje się przez nas nękany w naszych publikacjach

Radny czuje się przez nas nękany w naszych publikacjach

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Bydgoszcz środa, 24 maj 2023 12:03

W ostatnim czasie informowaliśmy o tym, że radny Nowej Lewicy Zdzisław Tylicki, który nie ma większych problemów z poruszaniem się, jest głównym użytkownikiem parkingu dla niepełnosprawnych w ratuszu. Z uwagi na oddalenie innych miejsc dla niepełnosprawnych od ratusza, sprawia to, że jego dostępność dla osób z poważnymi ograniczeniami w poruszaniu się, jest mocno ograniczona. Radny zagroził nam dzisiaj, że jeżeli dalej będziemy ten temat podejmować, to zgłosi to jako nękanie.

 

Radny zakomunikował to mi dzisiaj podczas sesji Rady Miasta Bydgoszczy. Zachowanie radnego jest absurdalne, bowiem jako radny podlega także publicznej ocenie, z tego powodu musi się liczyć z tym, że w ratuszu będą mu zadawane trudne pytania. Sugerowanie mediom, że jeżeli jakiś temat będzie dalej poruszany, to może zostać to zgłoszone organom ścigania, jest próbą nałożenia cenzury prewencyjnej, czego zakazuje Konstytucja, co więcej próba tłumienia krytyki prasowej może podlegać karze grzywny lub nawet ograniczenia wolności.

 

Nasze ostatnie materiały w tym temacie:

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Święto Bożego Ciała jest mocno powiązane z uroczystością Świętej Trójcy oraz Świętem Najświętszego Serca Pana Jezusa

    Dzisiaj przypada Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusowej nazywane potocznie Bożym Ciałem, jest to ustawowo dzień wolny od pracy. W Polsce kojarzone jest ono przede wszystkim z procesjami jakie odbywają się ulicami parafii. Dla zrozumienia jego istoty przyjrzyjmy się homilii zmarłego niedawno papieża Benedykta XVI, wygłoszonej w 2008 roku.

  • Meteorolodzy przestrzegają przed ryzykiem suszy. IMGW zachęca do oszczędzania wody

    Korzystanie z prysznica zamiast kąpieli w wannie, wlewanie zimnej wody w kubek, gdy czekamy na jej ogrzanie w kranie, pranie w pralce w programie eko, czy spłukiwanie ze spłuczki dopiero po drugim razie – to zalecenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w kwestii oszczędności wody. Meteorolodzy zachęcają także do gromadzenia wody opadowej i tworzenia indywidualnej retencji. Wciąż w Polsce daleko do zakazów jakie wprowadzono już w Hiszpanii i południowej Francji, ale kto wie czy wkrótce zmiany klimatyczne nie wymuszą tego w naszym kraju.

    Etykiety: susza

Wiadomości z regionu