Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ przed hotelu regularnie są odholowywane pojazdy

Z przed hotelu regularnie są odholowywane pojazdy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 05 maj 2023 09:50

Jedną z bolączek ulicy Gdańskiej są pojazdy parkujące przy Hotelu pod Orłem, które niekiedy uniemożliwiają przejazd tramwajom, co blokuje komunikację miejską. W okresie od początku roku do 26 marca Straż Miejska stwierdziła 11 przypadków źle zaparkowanych pojazdów, to mimo wszystko dość sporo. Z tego w 10 przypadkach interwencje wynikały ze zgłoszeń od mieszkańców, czyli w jakiś sposób mogły utrudniać ruch.

 

Z odpowiedzi na interpelacje radnego Szymona Roga dowiadujemy się, że w 5 przypadkach pojazdy musiały zostać odholowane na koszt właściciela, który także musiał się liczyć z mandatem.

 

Ratusz zapowiada, że w ramach poszerzania strefy płatnego parkowania przy hotelu pojawią się słupki, które mają ten problem rozwiązać. Ponadto parkowanie przy obiekcie będzie możliwe maksymalnie do 5 minut- na czas rozładunku.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu