Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJakie drogi gruntowe będą realizowane w najbliższym czasie?

Jakie drogi gruntowe będą realizowane w najbliższym czasie?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 29 kwiecień 2023 00:08
Jakie drogi gruntowe będą realizowane w najbliższym czasie? Fot: ZDMiKP

W ostatnich latach każdego roku realizowane są drogi gruntowe z wieloletniego programu utwardzania dróg lokalnych. Do utwardzenia jeszcze sporo dróg, zatem będzie on realizowany jeszcze przez kolejne lata. Przyglądamy się, które ulice będą realizowane w pierwszej kolejności.

 

Zanim przejdziemy do kolejnych na liście ulic wspomnieć trzeba o ulicach, które są już etapie przetargowym, czyli faktycznie będą realizowane wkrótce jako pierwsze – są to ulice: Kogucia na Osowej Górze i ulica Bortnowskiego w Fordonie. Dalej na liście są: Sowia, Strusia, (obie Osowa Góra) Gradowa (Czyżkówko) i Rajdowa (Smukała).

 

Kolejne ulice reguluje już lista rankingowa sporządza w oparciu o przyjętą przez radnych punktacje, tam w kolejności mamy następujące ulice:

Gołębia (Górzyskowo), Sępia (Osowa Góra), Mewia (Osowa Góra), Kotwicowa (Osowa Góra), Indycza (Osowa Góra), Krzywa (Miedzyń), Łobżenicka (Czyżkówko), Pokładowa (Osowa Góra), Gęsia (Osowa Góra) i Wodna (Flisy).

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu