Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKilkaset tysięcy złotych zniknęło z kasy Sądu Rejonowego w Bydgoszczy

Kilkaset tysięcy złotych zniknęło z kasy Sądu Rejonowego w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 30 marzec 2023 00:53
Kilkaset tysięcy złotych zniknęło z kasy Sądu Rejonowego w Bydgoszczy Fot: Sąd Rejonowy Bydgoszcz

Szacuje się, że z kasy Sądu Rejonowego w Bydgoszczy zniknęło około 320 tys. zł z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Prezes sądu o tej sprawie powiadomił prokuraturę. Podejrzana jest księgowa.

Kwota 320 tys. zł to dość spore pieniądze, które zostały wyprowadzone z kasy sądu na prywatne konto. Po zawiadomieniu złożonym przez prezesa sądu, postępowanie w tej sprawie wszczęła Prokuratura Bydgoszcz-Południe. Na chwilę obecną nie zdradza się większej ilości szczegółów.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu