Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJedno drzewo, a jak zmienia panoramę Brdy

Jedno drzewo, a jak zmienia panoramę Brdy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 21 marzec 2023 07:41

Idąc ulicą Mostową możemy poczuć, że coś się zmieniło, kilka dni temu znacząco zostało ucięte drzewo, które znajdowało się u podnóża Mostu Staromiejskiego i wyrastało wysoko poza powierzchnie mostu, przesłaniając osobom idącym widok na Brdę. Ucięcie pokaźnej korony spowodowane jest stanem drzewa, ma pozwolić na jego zachowanie w niższej partii.

 

Przemieszczając się przez centrum Bydgoszczy możemy odczuć pewną pustkę, ale z drugiej strony możemy zobaczyć Brdę z panoramy, której pokazanie było do tej pory możliwe jedynie z drona.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu