Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMobilis miewa problemy z punktualnością

Mobilis miewa problemy z punktualnością

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 10 styczeń 2023 18:19
Mobilis miewa problemy z punktualnością Fot: Mobilis

Od 1 stycznia przewozy na części linii autobusowych wykonuje nowa firma Mobilis, która zastąpiła Irex-Trans. Docierają do nas sygnały, że są problemy ze sporymi opóźnieniami dla niektórych kursów. Z naszych informacji wynika, że wszystkie kursy raczej są realizowane, tylko niekiedy nawet z kilkunasto minutowym opóźnieniem, co może nieco dezorientować pasażerów.

Do problemów dochodzić ma na liniach nr 51 i 58, gdzie tak dużych opóźnień za poprzedniego przewoźnika nie było. Skala problemu jest na tyle duża, że za zasadne uznaliśmy podjęcie interwenci. Czekamy na wyjaśnienia przewoźnika i informację w jakiej perspektywie sytuacja może ulec poprawie.

 

Nieoficjalnie słyszymy, że jednym z powodów mają być źle rozplanowane rozkłady, których przewoźnik już nie ustala. Do sprawy będziemy wracać.

 

Warte obejrzenia

 • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

  Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

  FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Sondaż pokazuje, że dla PSL-u koalicja z Hołownią może być w okręgu bydgoskim ratunkiem

  Politolog zajmujący się sondażami Marcin Paladem przedstawił w niedzielę prognozowany podział mandatów (w oparciu o średnią sondażową), w dwóch wariantach: osobnego startu PSL i Polski2050 oraz wspólnej listy. Na takiej koalicji straciłaby Koalicja Obywatelska, zyskał PSL, który samodzielnie obecnie nie ma szans na jakikolwiek mandat w okręgu bydgoskim.

 • Spory wzrost nowych zakażeń, niestety też zgonów

  Z oficjalnych raportów wynika, że pierwszej połowie marca z powodu COVID-19 zmarło w województwie kujawsko-pomorskim 12 osób, to podobna liczba co przez cały luty. Zakażeń stwierdzono 3069, gdy przez cały luty było ich 2,8 tys.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu