Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoski jarmark podobał się nie tylko Polakom

Bydgoski jarmark podobał się nie tylko Polakom

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 07 styczeń 2023 14:30
Bydgoski jarmark podobał się nie tylko Polakom Kadr z YouTube / Franuel.TV

Po rozpoczęciu się kolejnej edycji Bydgoskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego mieszkańcy zaczęli tworzyć klipy filmowe, które umieszczali następnie na portalach społecznościowych. Przeglądając serwis YouTube natchnąć możemy się też na dzieła osób zagranicznych, którzy – jak można wysnuć – skoro postanowili zrobić nagranie, to jarmark musiał się im podobać. Te filmy pozostają dalej w internecie i promują Bydgoszcz.

Co jest istotne nie mówimy tutaj o jednym czy dwóch dziełach, ale jest ich więcej. Ciekawym nagraniem jest na pewno umieszczony na kanale Franuel.tv, można powiedzieć rodzinnej telewizji, na której anglojęzyczna rodzina prezentuje swoją kronikę i dzieli się nią ze światem. Materiał poświęcony bydgoskiemu jarmarkowi też jest rodzinny, jest on o tyle ciekawy, że rodzina twórców korzysta z poszczególnych atrakcji i pokazuje je odbiorcy ze swojej perspektywy. Na zauważenie zasługuje też tytuł nagrania, w którym znajduje się zwrot ,,Siper Festive!”, czyli jarmark musi się im się bardzo podobać.

 

Bydgoski jarmark to nie jedyny, jaki w tym sezonie świątecznym pojawił się na kanale, jest bowiem też wizyta we świątecznym Paryżu. Można powiedzieć, że dla Bydgoszczy towarzystwo doborowe.

 

Materiał można obejrzeć:

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu