Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW centrum Warszawy pojawią się bilboardy promujące atrakcyjność inwestycyjną Bydgoszczy

W centrum Warszawy pojawią się bilboardy promujące atrakcyjność inwestycyjną Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 21 grudzień 2022 00:35

Urząd Marszałkowski w grudniu rozstrzygnął przetarg na przeprowadzenie potencjału gospodarczego oraz promocję atrakcyjności inwestycyjnej Bydgoszczy na terenie Warszawy. W centrum stolicy pojawi się 5 bilboardów, na okres przynajmniej 30 dni. Koszt tej kampanii w głównej mierze pokryje Unia Europejska w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Bilboardy promować będą Miasto Bydgoszcz, a także Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego. Do przetargu przystąpiła tylko jedna firma – warszawska Cityboard, która zaoferowała nieco ponad 95 tys. zł za całą kampanię. 82 tys. zł pokryte zostanie ze środków europejskich, pozostałe niecałe 15 to zobowiązanie BARR, czyli miasta Bydgoszczy.

 

Kampania zgodnie z warunkami zamówienia musi się zacząć najpóźniej 28 lutego.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Zdaniem NIK Urząd Marszałkowski wykorzystał przepisy pandemiczne, aby zlecić toruńskiej firmie usługi reklamowe

    W 2020 roku przyjęta została specustawa mająca pomóc w przeciwdziałaniu skutkom pandemii COVID-19, pozwalała ona ominąć prawo o zamówieniach publicznych jeżeli jest to niezbędne do powstrzymania rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19. Zarząd Województwa postanowił w oparciu o te przepisy przeznaczyć prawie 400 tys. zł na kampanie reklamową. Wątpliwości co do takiego działania wyraża Najwyższa Izba Kontroli.

  • Fakty o przebiegu szybkiej kolei CPK przez nasz region (raport)

    Przed dwoma tygodniami odbyło się w Toruniu spotkanie samorządowców w sprawie zmiany przebiegu szybkiej kolei CPK, bowiem ta omija największe miasta regionu, z kolei przed tygodniem Rada Miasta Bydgoszczy jednomyślnie przyjęła stanowisko wskazujące, że szprycha CPK powinna przebiegać przez Bydgoszcz. W mediach publicznych pojawiły się odpowiedzi CPK - Ani Bydgoszcz, ani Toruń nie są pominięte w projekcie CPK – czytamy na stronach Radia PiK. Chcemy pokazać zatem pewne fakty.

Wiadomości z regionu