Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZmarł rzecznik UKW, przez wiele lat bydgoski dziennikarz

Zmarł rzecznik UKW, przez wiele lat bydgoski dziennikarz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 18 grudzień 2022 18:07
Zmarł rzecznik UKW, przez wiele lat bydgoski dziennikarz Fot: UKW

W sobotę po długiej chorobie w wieku 53 lat zmarł Tomasz Zieliński, przez długie lata pracował jako dziennikarz w redakcjach: Gazety Wyborczej, Expressu Bydgoskiego, Radia PiK. W ostatnich latach pracował jako rzecznik prasowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, od niedawna był też kierownikiem Działu Promocji tej uczelni.

W karierze jako rzecznika prasowego Zielińskiego znajduje się też praca w bydgoskiej spółce Nitrochem.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Zdaniem NIK Urząd Marszałkowski wykorzystał przepisy pandemiczne, aby zlecić toruńskiej firmie usługi reklamowe

    W 2020 roku przyjęta została specustawa mająca pomóc w przeciwdziałaniu skutkom pandemii COVID-19, pozwalała ona ominąć prawo o zamówieniach publicznych jeżeli jest to niezbędne do powstrzymania rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19. Zarząd Województwa postanowił w oparciu o te przepisy przeznaczyć prawie 400 tys. zł na kampanie reklamową. Wątpliwości co do takiego działania wyraża Najwyższa Izba Kontroli.

  • Fakty o przebiegu szybkiej kolei CPK przez nasz region (raport)

    Przed dwoma tygodniami odbyło się w Toruniu spotkanie samorządowców w sprawie zmiany przebiegu szybkiej kolei CPK, bowiem ta omija największe miasta regionu, z kolei przed tygodniem Rada Miasta Bydgoszczy jednomyślnie przyjęła stanowisko wskazujące, że szprycha CPK powinna przebiegać przez Bydgoszcz. W mediach publicznych pojawiły się odpowiedzi CPK - Ani Bydgoszcz, ani Toruń nie są pominięte w projekcie CPK – czytamy na stronach Radia PiK. Chcemy pokazać zatem pewne fakty.

Wiadomości z regionu