Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJarmark dodaje Bydgoszczy wyjątkowego klimatu

Jarmark dodaje Bydgoszczy wyjątkowego klimatu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 06 grudzień 2022 07:35

Dzisiaj przypadają Mikołajki, we wspomnienie św. Mikołaja, który jak ostatnio przypomniał bp. Krzysztof Włodarczyk, jest także patronem Bydgoszczy. Ten dzień symbolicznie pokazuje, że weszliśmy w okres szczególnie przedświąteczny, że zbliżające się Boże Narodzenie coraz bardziej kształtuje nasze myśli. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny klip, który pokazuje jak wyjątkowe jest centrum Bydgoszczy w tym okresie.

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu