Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMetropolia Bydgoszcz na ExpoReal w Monachium

Metropolia Bydgoszcz na ExpoReal w Monachium

Napisał  Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 06 październik 2022 16:08
Metropolia Bydgoszcz na ExpoReal w Monachium Photo: Messe München

W tym tygodniu w stolicy Bawarii Monachium odbywają się 25. Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji ExpoReal. Według danych organizatora bierze w nich około 40 tys. gości. Targi ExpoReal to miejsce spotkania inwestorów, firm wdrażających nowoczesne technologie, a także tych, którzy inwestorów poszukują, a tu się otwiera rola dla samorządów.

Na targach obecny jest m.in. Madryt, Praga, Ostrava, Warszawa, Trójmiasto, Kraków, a także na wspólnym stanowisku Metropolia Bydgoszcz. Wspólne stanowisko przygotowała Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Bydgoszcz reprezentował zastępca prezydenta Michał Sztybel.

 

Dla samorządów udział w tego typu wydarzeniach jest okazją do przyciągnięcia nowych inwestorów. Ułatwia to na pewno obecność przedstawicieli ratusza w tak wysokiej randze.

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu