Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW poniedziałek startuje kolejna edycja akcji zniżkowej ,,Metropolia za pół ceny”

W poniedziałek startuje kolejna edycja akcji zniżkowej ,,Metropolia za pół ceny”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 23 wrzesień 2022 07:30

Szósty raz firmy z Bydgoszczy i gmin tworzących obszar metropolitalny będą oferowały specjalne rabaty, przysłowiowe ,,pół ceny”. Początkowo akcja była adresowana do sklepów i restauracji stacjonarnych, ale od kilku edycji uczestniczą w nich także sklepy internetowe. Konsumenci zyskują niższe ceny, z kolei sprzedawcy dzięki tej akcji mogą się przebić ze swoimi ofertami.

 

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 26 września i potrwa do niedzieli 2 października – każda z uczestniczących firm musi zaoferować wybrane towary za pół ceny przynajmniej przez 3 dni.

W akcji co roku uczestniczą firmy z przeróżnych branż. Są to między innymi restauracje, siłownie, baseny, sklepy odzieżowe czy instytucje kultury. Informacje o nich i oferowanych zniżkach są na bieżąco publikowane na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl.

 

Głównymi organizatorami akcji jest Miasto Bydgoszcz i Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, operatorem zaś Grupa Enjoy Media.

 

Warte obejrzenia

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

 • Inowrocławski klub stracił licencję

  Goplania Inowrocław to na Kujawach klub z tradycjami, to z niego przecież wywodził się jeden z najwybitniejszych bramkarzy Zawiszy Andrzej Brończyk. Klub występuje obecnie w A-klasie i ma poważne kłopoty – KPZPN ponownie zawiesił klubowi licencje, co oznacza, że wszystkie mecze do czasu jej odwieszenia Goplania będzie przegrywać z automatu walkowerem.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Kolej odzyskała pasażerów po pandemii

  W roku 2022 zniesiony został stan zagrożenia epidemicznego, jednocześnie wzrost cen paliwa spowodowany wojną na Ukrainie sprawił, że część osób zdecydowało się na podróżowanie transportem zbiorowym. Urząd Transportu Cywilnego podsumował 2022 rok w przewozach – był on pod względem liczby pasażerów lepszy od 2019 roku, czyli ostatniego przed pandemią

  Etykiety: kolej
 • 154 mln zł to pierwsze podsumowanie Finału WOŚP

  Na koniec niedzieli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podała, że udało się zebrać podczas 31. Finału ponad 154 mln i 606 tys. zł – jest to kwota o ponad 18 mln większa niż bilans zamknięcia ubiegłorocznego finału, zatem można mówić o nowym rekordzie. Oczywiście to nie koniec, bo wciąż środki spływają, trwa też jeszcze wiele aukcji, zatem na pewno ta kwota będzie ostatecznie znacznie wyższa.

Wiadomości z regionu