Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy

RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 21 wrzesień 2022 00:05
RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy Fot: PLB

Od 31 października irlandzkie linie lotnicze RyanAir chcą uruchomić nową trasę Bydgoszcz – Bristol. Bristol to 460 tys. miasto w południowo-zachodniej Anglii położone przy ujściu rzeki Avon. Dzisiaj to szóste największe miasto w Anglii, przed rewolucją przemysłową było to jednak drugie największe miasto. Wspieranie lotnictwa to ważna gałąź rozwoju gospodarki tego miasta, od października z tego miasta będzie można polecieć do Bydgoszczy.

 

Loty na tej trasie będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w piątki. Poniedziałkowe samoloty z Bristolu wystartują o godzinie 7:20, a w Bydgoszczy wylądują o 10:45. Lot powrotny wystartuje z Bydgoszczy o 11:10. W piątki przewidziano loty wieczorne, samoloty z Bristolu wystartują o 18:00, a w Bydgoszczy wylądują o 21:25. Samolot powrotny z Bydgoszczy wystartuje o 23:15.

 

- Jako europejska linia lotnicza nr 1, Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę dla harmonogramu Bydgoszczy na zimę'22 do Bristolu, oferując ponad 20 tygodniowych lotów na 5 trasach, w tym do ekscytujących europejskich miejsc, takich jak Dublin i Londyn, dając naszym klientom większy wybór miejsc niż kiedykolwiek wcześniej – mówi Jason McGuinness, dyrektor handlowy RyanAir.

 

Warte obejrzenia

 • Polacy wygrywają u siebie kajakarskie Akademickie Mistrzostwa Świata

  Ostatnie trzy dni to zmagania najlepszych związanych z klubami akademickimi kajakarzy na świecie, które odbywały się w bydgoskim Brdyujściu, pod egidą międzynarodowej federacji FISU. Już w sobotę widzieliśmy, że te zawody zdominowali reprezentanci Polski, niedzielne starty to tylko potwierdziły – 24 medale, z czego 19 złotych to bowiem zdecydowana deklasacja rywali. Do Bydgoszczy przyjechało 159 sportowców z 18 państw świata.

 • Kujawy bramą do I ligi: Polacy gładko poradzili sobie z Indonezją

  Reprezentacja Polski w tenisiie pokonała w meczu rozgrywanym w ramach prestiżowego Pucharu Davisa Indonezję, otwierając sobie drogę do rozgrywek play-off, w który ma szansę awansować do Światowej Grupy nr I, czyli bezpośredniego zaplecza światowej elity. Mecz rozegrany został w Inowrocławiu, jak oceniają komentatorzy, Polakom poszedł dość gładko.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

 • Umowa z Arrivą już blisko, z Polregio nieco dalej - w tle spór sądowy

  Na dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa marszałek Piotr Całbecki poinformował, że jest blisko finalizacja wieloletniej umowy z przeciwnikami kolejowymi - mówimy o dokumentach, które będą regulowały zasady do połowy grudnia 2030 roku. Najbliżej jest finalizacja umowy z Arrivą.

 • Część radnych sejmikowych chce, aby egzaminy na prawo jazdy rosły automatycznie

  W ostatnim czasie zdawanie egzaminów na prawo jazdy jest prawdziwym hazardem, nie tylko z tego powodu, że zestresowanemu kandydatowi na kierowcę nieco szczęścia zawsze się przyda, ale też z powodu odwoływania egzaminów przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, spowodowanego protestami pracowników. Taki problem widoczny jest chociażby w bydgoskim WORD-ie.

Wiadomości z regionu