Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy

RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 21 wrzesień 2022 00:05
RyanAir ogłasza nowy kierunek dla Bydgoszczy Fot: PLB

Od 31 października irlandzkie linie lotnicze RyanAir chcą uruchomić nową trasę Bydgoszcz – Bristol. Bristol to 460 tys. miasto w południowo-zachodniej Anglii położone przy ujściu rzeki Avon. Dzisiaj to szóste największe miasto w Anglii, przed rewolucją przemysłową było to jednak drugie największe miasto. Wspieranie lotnictwa to ważna gałąź rozwoju gospodarki tego miasta, od października z tego miasta będzie można polecieć do Bydgoszczy.

 

Loty na tej trasie będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w piątki. Poniedziałkowe samoloty z Bristolu wystartują o godzinie 7:20, a w Bydgoszczy wylądują o 10:45. Lot powrotny wystartuje z Bydgoszczy o 11:10. W piątki przewidziano loty wieczorne, samoloty z Bristolu wystartują o 18:00, a w Bydgoszczy wylądują o 21:25. Samolot powrotny z Bydgoszczy wystartuje o 23:15.

 

- Jako europejska linia lotnicza nr 1, Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę dla harmonogramu Bydgoszczy na zimę'22 do Bristolu, oferując ponad 20 tygodniowych lotów na 5 trasach, w tym do ekscytujących europejskich miejsc, takich jak Dublin i Londyn, dając naszym klientom większy wybór miejsc niż kiedykolwiek wcześniej – mówi Jason McGuinness, dyrektor handlowy RyanAir.

 

Warte obejrzenia

 • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

  Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

 • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

  W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Blisko rok po rosyjskiej inwazji europejczycy nadal solidarni z Ukrainą

  Pod koniec lutego minie rok od rosyjskiej agresji na Ukrainę, która wywołała skutki w całej Unii Europejskiej, działania związane z sankcjami doprowadziły do ograniczenia importu surowców energetycznych z Rosji, co przełożyło się też na wzrost cen. Jak pokazuje najnowsze badanie Eurobarometru opinia publiczna w Unii Europejskiej pomimo tych niedogodności popiera politykę wspierania Ukrainy i nakładania na Rosję sankcji.

 • Portal chwilowo zawieszony

  1 i 2 lutego nie pojawią sie żadne nowe treści na Portalu Kujawskim.  W ten sposób chcemy pokazać jakim zagrożeniem dla lokalnych mediów jest wydawanie przez Urząd Miasta Bydgoszczy swoich mediów, które nie muszą się liczyć z rachunkiem ekonomicznym. Bez prywatnych mediów, czytelnicy będą skazani jedynie na przekaz kreowany przez polityków, bez poruszania dla nich niewygodnych kwestii.

Wiadomości z regionu