Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRzecznik Praw Obywatelskich wznawia dyżury w Bydgoszczy. Raz na miesiąc

Rzecznik Praw Obywatelskich wznawia dyżury w Bydgoszczy. Raz na miesiąc

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 06 wrzesień 2022 06:17

Z powodu pandemii COVID-19 Rzecznik Praw Obywatelskich zawiesił przyjmowanie interesantów w biurach regionalnych, od pewnego czasu trwa konsekwentne przywracanie dyżurów, na których mieszkańcy mogą zgłaszać się ze swoimi problemami. Rok 2021 okazał się rekordowy jeżeli chodzi o liczbę spraw zgłaszanych do RPO.

- Od 1 września można umawiać się na spotkania z pracownikami biura w Krakowie, w Lublinie, w Wałbrzychu i Bydgoszczy – informuje Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek.

 

Biuro bydgoskie RPO mieści się w Urzędzie Wojewódzkim – wejście od ul. Konarskiego (Jagiellońska 3). Dyżury prowadzi pełnomocnik RPO z Gdańska w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach 10:00-14:30.

 

Z tego powodu pierwszy bydgoski dyżur zaplanowany jest na 15 września.

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu