Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPożar noclegowni. Matka z dzieckiem ofiarami

Pożar noclegowni. Matka z dzieckiem ofiarami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 24 sierpień 2022 17:01
Pożar noclegowni. Matka z dzieckiem ofiarami Fot: Bogusław Białas

W środę zapalił się budynek noclegowy przy ulicy Jaru Czynu Społecznego w Bydgoszczy – są potwierdzone osoby zabite i ranne. Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej, trwa dogaszanie pożaru. Na chwilę obecną przyczyny pożaru nie są znane.

Na chwilę obecną możemy mówić o trzech ofiarach śmiertelnych – w tym matka z dzieckiem, obrażenia odniosło przynajmniej 7 osób. Pojawiają się też informacje o poszkodowanym w czasie akcji gaśniczej strażaku. Ogień udało się opanować, ale dogaszanie może trwać nawet do godzin nocnych.

 

Po ugaszeniu rozpocznie się szukanie przyczyn pożaru, z uwagi na ofiary śmiertelne śledztwo będzie nadzorować prokuratura.

 

Warte obejrzenia

  • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

    Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

  • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

    W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu