Jesteś tutaj: HomeBydgoszczEfekt cienia na muralu

Efekt cienia na muralu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 07 sierpień 2022 17:49

,,Jak złapać kogoś kto jest cieniem?” - to hasło promujące najnowszy amerykański thriller ,,Gray Man” produkcji Netflixa, który premierę miał 22 lipca, także w Polsce. Nazywany jest on najdroższym filmem wyprodukowanym przez Netflixa, od kilku dni dzieło reklamuje nietypowy mural nieopodal Placu Poznańskiego w Bydgoszczy.

 

Hasło ,,Jak złapać kogoś kto jest cieniem?” nie zostało bowiem namalowane na budynku, ale przyczepiono litery w taki sposób, że spadające na nie światło słoneczne, poprzez efekt cienia tworzą napis.

 

 

 

,,Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę” - tak opisuje film ,,Gray Man” portal Filmweb. Poniżej można zobaczyć jego zwiastun:

 

Wspomniany budynek nieopodal Placu Poznańskiego stał się już stałym miejscem ekspozycji murali reklamowych, które cyklicznie się zmieniają. Dość często korzysta z niego też operator VOD Netflix – jesienią ubiegłego roku w tym miejscu promowano film anime z rodzimej sagi o Wiedźminie, autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

 

Warte obejrzenia

  • World Athletics opublikowało najważniejsze imprezy na świecie. W czerwcu na tej mapie znalazła się Bydgoszcz

    Sezon 2023 w lidze złotej lekkoatletycznych mitingów będzie w tym roku wyjątkowo długi, po poszerzeniu listy imprez czeka fanów królowej sportu aż 14 wydarzeń, które odbędą się na 5 kontynentach świata. W niższych rangą ligach srebrnej i brązowej imprez będzie jeszcze więcej. My będziemy mogli na żywo oglądać zawody rangi Gold w czasie 5. Memoriału Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy.

  • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

    W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu