Jesteś tutaj: HomeBydgoszcz,,Nieidealna” - teledysk z Bydgoszczą w tle

,,Nieidealna” - teledysk z Bydgoszczą w tle

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 31 lipiec 2022 18:03

To tytuł piosenki Verki, a dokładniej Weroniki Kwiatkowskiej, absolwentki bydgoskiej Akademii Muzycznej, a przede wszystkim bydgoszczanki - Nie jestem idealna, mimo wszystko mam co trzeba. Gdy myślę czego brak mi, okazuje się niczego – śpiewa artystka w refrenie piosenki. Teledysk powstał w reprezentacyjnych częściach Bydgoszczy.

 

- Zawsze staram się być sobą. Myślę, że to właśnie nasza nieidealność sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i tym samym idealni – opowiada artystka o swojej piosence.

 

 

W teledysku zobaczymy m.in. Młyny Rothera, Wyspę Młyńską widoczna z tarasów Młynów, Operę Nova, wyeksponowane są też niektóre bydgoskie murale. Artystka zapowiada kolejne piosenki.

 

Teledysk powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu