Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWykonywał Hondą niebezpieczne manewry na płycie Starego Rynku. Jego dane trafiły do policji

Wykonywał Hondą niebezpieczne manewry na płycie Starego Rynku. Jego dane trafiły do policji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 22 czerwiec 2022 11:56

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny monitoringu miejskiego zobaczył popis głupoty, ulicą Grodzką na płytę Starego Rynku wjechał kierujący Hondą, który zaczął po niej ,,driftować”, czy jak to inni mawiają latać bokiem. Kierujący wpadał celowo w poślizgi z dużą prędkością, po czym odjechał w kierunku ulicy Focha.

 

Nagrania z tego incydentu, które pozwoliły ustalić numer rejestracyjny pojazdu zostały skierowane do Komendy Miejskiej Policji, zatem kierujący pojazdem może mieć teraz problemy z drogówką. Wachlarz możliwych kar jest tutaj bardzo szeroki, bo może się zacząć od pouczenia, a skończyć na skierowaniu sprawy do sądu, gdzie za powodowanie zagrożenia w przestrzeni publicznej sąd może nawet zatrzymać prawo jazdy i zakazać prowadzenia pojazdów w ruchu lądowym.

 

Do zdarzenia doszło po godzinie 3 w nocy.

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu