Jesteś tutaj: HomeBydgoszczAgresywny kierowca bohaterem YouTube. Poznać go chce natomiast policja

Agresywny kierowca bohaterem YouTube. Poznać go chce natomiast policja

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 20 kwiecień 2022 14:57
Agresywny kierowca bohaterem YouTube. Poznać go chce natomiast policja YouTube

Kilka dni temu jeden z kanałów na YouTube zajmujący się niewłaściwymi zachowaniami na drodze opublikował nagranie z incydentu, do którego miało dojść 11 kwietnia przy ulicy Hetmańskiej. Wówczas popis agresji pokazał kierowca Opla.

Na nagraniu z wideorejestratora widzimy jak nagle kierowca Opla zmienia pas, aby wyprzedzić autobus miejski, na to autor nagrania trąbi klaksonem. W odpowiedzi na to kierujący Oplem nagle hamuje, potem rusza dalej i zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych, aby wysiąść i z użyciem wulgarnych słów wyrazić swoje niezadowolenie. Agresywny kierowca po chwili odjeżdża dalej. Nagranie obejrzało do tej pory już ponad 230 tys. osób.

 

 

Zdarzenie wyjaśnia też bydgoska policja, niewykluczone, że popis agresji będzie miał dalsze konsekwencje.

 

Warte obejrzenia

  • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

    Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

  • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

    FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu