Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW poniedziałek pandemia zakończy się w komunikacji zbiorowej

W poniedziałek pandemia zakończy się w komunikacji zbiorowej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 02 kwiecień 2022 12:29
Taki widok tylko do 4 kwietnia Taki widok tylko do 4 kwietnia

W marcu 2020 roku przednia część autobusów i tramwajów została zamknięta dla pasażerów, w ten sposób powstały strefy buforowe ochronne dla kierowców i motorniczych, w celu zabezpieczenia ich przed zakażeniem. Jednocześnie zawieszono sprzedaż biletów u nich. W poniedziałek sytuacja wróci do normy.

 

Strefy buforowe znikną w poniedziałek 4 kwietnia, powróci też sprzedaż biletów według starych zasad – czyli do godziny 19 tylko na przystankach początkowych, a na wszystkich przystankach po godzinie 19 oraz przez cały dzień w soboty, niedzielę i w święta. Kierowcy sprzedają bilety za odliczoną gotówkę, co w dobie płatności bezdotykowych, do której przyzwyczaiła nas pandemia, będzie dla wielu dużą uciążliwością.

 

Pozostałe obostrzenia jak limit pasażerów zostały już dawno zniesione, stąd też strefy buforowe to można powiedzieć taki ostatni symbol pandemii w transporcie zbiorowym.

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu