Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZmarł wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego. To kolejna taka smutna informacja w ostatnim czasie

Zmarł wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego. To kolejna taka smutna informacja w ostatnim czasie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 23 marzec 2022 06:46

W Radzie Powiatu Bydgoskiego radny Andrzej Szmytka zasiadał od 2006 roku, na funkcję wiceprzewodniczącego pozostali radni wybierali go od 2010 roku. Związany był z gminą Białe Błota, przede wszystkim z Łochowem. Miał 67 lat.

W morzu tragedii i przykrych wiadomości, nadeszła dzisiaj kolejna, niezwykle smutna.

Zmarł Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego Andrzej Szmytka, niezwykle doświadczony radny Powiatu Bydgoskiego , przedstawiciel Gminy Białe Błota, a w szczególności swojego ukochanego Łochowa. Dociekliwy, dokładny, szczery samorządowiec. Cześć Jego pamięci! – poinformował o tej przykrej wiadomości przewodniczący Rady Piotr Kozłowski.

 

Radny Andrzej Szmytka mandat objął z listy bezpartyjnego komitetu Nasz Powiat Bydgoski. Był emerytem.

 

Jest to kolejna smutna informacja, bowiem kilka tygodni temu ze smutkiem odebrano wiadomość o śmierci byłej radnej Żanety Kazimierczak, która związana była z Osielskiem.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Na kujawsko-pomorskiej kolei najprawdopodobniej zostanie zachowany status quo

  W poniedziałek nastąpiło długo otwarte otwarcie ofert w przetargu kolejowym, który ma zdecydować o podziale rynku w przewozach regionalnych od grudnia bieżącego roku do grudnia aż 2030 roku. Ze złożonych ofert wynika, że najprawdopodobniej wiele się nie zmieni i dalej będzie obowiązywał podział na linie obsługiwane przez Polregio i Arrivę.

  Etykiety: kolej
 • Od piątku droższe bilety Polregio w taryfie wojewódzkiej

  Za podróż pociągiem z Bydgoszczy do Torunia (stacja Toruń Miasto) zapłacimy od piątku 1 lipca o ok. 15% więcej - z dotychczasowej taryfy 10,90 zł cena wzrośnie za przejazd 12,60 zł. Podwyżki cen biletów Polregio były zapowiadane już od kilku tygodni.

Wiadomości z regionu