Jesteś tutaj: HomeBydgoszczProducent odzieży sportowej sponsorem tytularnym bydgoskiej Areny

Producent odzieży sportowej sponsorem tytularnym bydgoskiej Areny

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 06 luty 2022 00:24
Producent odzieży sportowej sponsorem tytularnym bydgoskiej Areny Fot bcsbydgoszcz.pl

Sisu Arena będzie nosiła nazwę przez najbliższe 3-lata hala sportowa, sąsiaduje z Immobile Łuczniczką. Właściciel marki Sisu, firma CMT Polska zaoferowała najwyższą kwotę w konkursie na sponsora tytularnego ogłoszonego przez ratusz. Kwota wsparcia na razie nie została jednak ujawniona.

Nazwa SISU Arena pojawi się na oficjalnych materiałach promocyjnych, a także na znakach dojazdowych do hali. Hala została wybudowana w 2014 roku. W latach 2014-2019 nosiła nazwę Artego Areny.

 

Sisu to słowo wywodzące się z języka fińskiego przedstawiające zespół takich cech osobowości jak wytrzymałość, upór, siłę woli, hart ducha, ale również odwagę, dumę i determinację w dążeniu do określonego celu pomimo przeciwności losu lub barier fizycznych – czyli zespół cech obrazujących piękno uprawiania sportu. Sisu to również polska marka odzieżowa dla sportowców.

 

Firma CMT Polska od wielu lat zaangażowana jest we wspieranie bydgoskiego sportu.

 

Warte obejrzenia

 • Rodzina piłkarska Sportisu w Młynach Rorthera kończy i inauguruje sezon

  W czerwcu zakończył się sezon piłkarski, ale już za tydzień pierwsza kolejka ligowa IV ligi kujawsko-pomorskiej, a tydzień później zmagania rozpocznie Ekstraliga kobiet. Sportis to projekt skupiający z jednej strony ekstraligowy kobiecy klub KKP Bydgoszcz oraz IV-ligowy męski Sportis Łochowo, a także ponad setkę młodych adeptów piłki nożnej. W piątek 29 lipca w miejscu wyjątkowym, w Młynach Rothera odbyła się oficjalna prezentacja zespołów.

 • Radni podziękowali legendzie bydgoskiego wioślarstwa

  Gościem środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy był Zygfryd Żurawski, przez 31 lat prezes RTW Lotto Bydgostii, który z tej funkcji zrezygnował na początku czerwca. Te 31 lat – to 6 medali olimpijskich i zdecydowany prymat bydgoskiego klubu w rywalizacji drużynowej w Polsce.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Wzrasta liczba zakażeń i zgonów spowodowanych COVID-19 w kujawsko-pomorskim

  W okresie od 1 do 13 sierpnia w naszym województwie stwierdzono blisko 2,1 tys. nowych zakażeń COVID-19, to około 300 więcej niż przez cały czerwiec, dynamika wzrostu zakażeń wynosi zatem ponad 100%. Jeszcze szybciej wzrastają zgony.

  Etykiety: covid19
 • Nowy Jedwabny Szlak, odbudowa Ukrainy i Węzeł Logistyczny Bydgoszcz

  Wybuch wojny na Ukrainie sprawił, że na polsko-białoruskiej granicy w Małaszewicach, gdzie biegła do tej pory główna nitka Nowego Jedwabnego Szlaku, przeładunki w pierwszym półroczu bieżącego roku spadły o 19,2% (wynika z analizy Urzędu Transportu Kolejowego). Ostatnie miesiące pokazują, że ta nitka przez Białoruś, Rosję i Kazachstan nie jest pozbawiona ryzyk, a co za tym idzie trzeba patrzeć też na alternatywne szlaki. Czy bydgoski węzeł logistyczny ma szansę być ważnym centrum w wymianie handlowej Europa-Azja, m.in. temu zagadnieniu poświęcony jest ostatni raport Nowego Bursztynowego Szlaku.

Wiadomości z regionu