Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSpotkanie w europosłem Sikorskim w Brukseli bydgoskim hitem WOŚP

Spotkanie w europosłem Sikorskim w Brukseli bydgoskim hitem WOŚP

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 31 styczeń 2022 17:19
Spotkanie w europosłem Sikorskim w Brukseli bydgoskim hitem WOŚP Fot: UMB

Już ponad 51 tys. zł chce zapłacić osoba, które chce spędzić w Brukseli popołudnie z europosłem Radosławem Sikorskim oraz zjeść z nim kolację. Te pieniądze zasilą 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to lokalnie absolutny hit, ale to nie koniec tej licytacji, bowiem zakończy się ona dopiero we wtorek, stąd też ta kwota może jeszcze urosnąć.

Do tej pory nie ma jeszcze wstępnego podsumowania 30. Finału WOŚP w Bydgoszczy, ale patrząc na serca bydgoszczan spodziewać możemy się nowego rekordu. Niedzielny finał w ostatniej chwili został przeniesiony ze Starego Rynku na Łuczniczkę, z uwagi na silny wiatr. Z puszkami kwestowała na terenie całej Bydgoszczy niezawodna młodzież, po raz kolejny włączyło się też część samorządowców, z puszką kwestował m.in. prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

 

Jeżeli chodzi o licytacje, na drugim miejscu lokalnie mamy ,,Malucha”, Fiata 126P wyprodukowanego w 1990 roku, który na licytację przekazało Miasto Bydgoszcz i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, a wcześniej drobiazgowy przegląd przeprowadzili nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych. Ta licytacja potrwa jeszcze dwa tygodnie, ale na dzisiaj mamy już ponad 18 tys. zł.

 

Warte obejrzenia

  • Prezes Cuiavii pozywa sędziego. Chodzi o głośną bójkę po meczu

    W listopadzie 2021 roku Cuiavia Inowrocław przegrała u siebie wysoko z Pogonią Mogilno 1:6 w ramach rozgrywek IV ligi. To jednak nie wynik był po tym meczu najważniejszy, bowiem nawet przez ogólnopolskie media przeszła informacja o bójce – początkowo sugerowano, że sędzia asystent uderzył prezesa Cuiavii, później ustalono jednak, że to prezes Sławomir Roszak uderzył sędziego asystenta.

  • Inowrocławski klub stracił licencję

    Goplania Inowrocław to na Kujawach klub z tradycjami, to z niego przecież wywodził się jeden z najwybitniejszych bramkarzy Zawiszy Andrzej Brończyk. Klub występuje obecnie w A-klasie i ma poważne kłopoty – KPZPN ponownie zawiesił klubowi licencje, co oznacza, że wszystkie mecze do czasu jej odwieszenia Goplania będzie przegrywać z automatu walkowerem.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

Wiadomości z regionu