Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJaka będzie nazwa hali sportowej przy Immobile Łuczniczce?

Jaka będzie nazwa hali sportowej przy Immobile Łuczniczce?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 27 grudzień 2021 00:34
Jaka będzie nazwa hali sportowej przy Immobile Łuczniczce? Fot bcsbydgoszcz.pl

Zbudowana w 2014 roku mniejsza hala sportowa przy Łuczniczce nosiła do niedawna nazwę Artego Areny. Firma Artego odgrywała rolę sponsora tytularnego. Umowa niedawno wygasła, ratusz natomiast ogłosił nowy konkurs na sponsora tytularnego hali.

Nowa umowa obowiązywać ma od 3 do 5 lat, podmioty zainteresowane mogą składać oferty dla tego przedziału czasowego. Przy czym wartość świadczenia w ramach sponsoringu nie może być niższa niż 50 tys. zł. rocznie. Wysokość proponowanego świadczenia ma być głównym kryterium w konkursie.

 

Podmioty zainteresowane zostaniem sponsorem ,,Areny” powinny oferty złożyć do 31 grudnia.

 

Sponsorem większej hali, słynnej Łuczniczki, jest obecnie bydgoska grupa Immobile.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Ukraina i Mołdawia rozpoczęły kolejny etap w drodze do Europy

  Główną przyczyną wojny na Ukrainie jest to, że Ukraińcy chcą być w Europie Zachodniej, Rosja natomiast przemocą próbowała zachować ten kraj w swojej strefie wpływów. Ukraińcy pomimo ogromnych kosztów stawiają opór bo widzą swoją przyszłość w demokratycznej Europie. Kolejnym etapem w drodze Ukrainy do Europy Zachodniej jest uzyskanie statusu kandydata do Unii Europejskiej. Taki sam status uzyskała sąsiadująca z Ukrainą niewielka Mołdawia.

 • Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek

  Rok szkolny 2021/2022 dzisiaj dobiega końca – ostatni jego dzień to galowe spotkania i wręczanie świadectw oraz to co dla uczniów najważniejsze rozpoczęcie wakacji. Był to specyficzny rok – bowiem był to kolejny pandemiczny rok szkolny, co prawda starano się ograniczać okresy nauczania zdalnego, które nie był już tak powszechne jak w poprzednim roku, ale była to specyfika nauczania przed 2020 rokiem w Polsce nieznana.

Wiadomości z regionu