Jesteś tutaj: HomeBydgoszczStudentka Collegium Medicum z nominacją do nagrody studenckiej. Możemy wesprzeć ją kilkoma kliknięciami

Studentka Collegium Medicum z nominacją do nagrody studenckiej. Możemy wesprzeć ją kilkoma kliknięciami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 13 listopad 2021 12:42

,,Pro Juvenes” to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, której celem jest promowanie zaangażowanych studentów. Celem przyznawania nagród jest tworzenie dobrej atmosfery wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim. Wśród nominowanych do tej nagrody jest Maja Kozdrój, studentka I roku pielęgniarstwa na Collegium Medicum.

O inicjatywach Mai Kozdrój pisaliśmy już w przeszłości, była to przede wszystkim inicjatywa związana z promocją dobrych praktyk zapobiegania depresji wśród seniorów, w okresie izolacji społecznej jaka wytworzyła się przez pandemię. W ramach projektu powstały filmy instruktażowe z udziałem ekspertów, ale także artystów, którzy borykali się z problemem depresji.

 

Maja Kozdrój została nominowana w kategorii ,,Student Zaangażowany Społecznie”. Głosowanie odbywa się do niedzieli wieczora na stronie - https://poll.app.do/glosowanie-psrp-pro-juvenes

 

y

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek

  Rok szkolny 2021/2022 dzisiaj dobiega końca – ostatni jego dzień to galowe spotkania i wręczanie świadectw oraz to co dla uczniów najważniejsze rozpoczęcie wakacji. Był to specyficzny rok – bowiem był to kolejny pandemiczny rok szkolny, co prawda starano się ograniczać okresy nauczania zdalnego, które nie był już tak powszechne jak w poprzednim roku, ale była to specyfika nauczania przed 2020 rokiem w Polsce nieznana.

 • Wciąż nie znamy ofert na obsługę połączeń regionalnych na kolei

  Jeszcze o przynajmniej tydzień opóźnione zostało otwarcie ofert w przetargu na obsługę połączeń kolejowych w kujawsko-pomorskim od grudnia bieżącego roku do grudnia 2030 roku, mówimy zatem o wieloletnim kontrakcie. Jest to już kolejna informacja o przesunięciu terminu otwarcia ofert, powoli wchodzimy w okres, gdzie każdy tydzień opóźnienia będzie mógł budzić niepokój, że w grudniu ponownie pasażów spotkają problemy z rozkładami.

  Etykiety: kolej

Wiadomości z regionu