Jesteś tutaj: HomeBydgoszczChce pokazać, że piercing potrafi dodać charakteru

Chce pokazać, że piercing potrafi dodać charakteru

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 23 październik 2021 16:18
Chce pokazać, że piercing potrafi dodać charakteru Fot: Waldemar Bujny

- Jest to pokazanie jakiejś innej osoby, kolczyki dodają charakteru i oczywiście ozdabiają – mówi Agata Sawkow, która przy ulicy Gdańskiej otworzyła pierwsze w Bydgoszczy studio body piercingu. Jak tłumaczy – usługi związane z piercingiem są obecne od dawna w Bydgoszczy, ale bardziej jako dodatek, a u niej jest to główna formuła.


- Istnieje owszem piercing w Bydgoszczy, ale zawsze jest to połączenie dodatkowe do studiów tatuażu. A ja chciałam założyć pierwsze studio, które jest po prostu ukierunkowane na to, aby klienci wiedzieli, że to nie jest temat oboczny – wyjaśnia Agata Sawkow, prowadząca salon Pirserina


Wciąż borykamy się z pandemią, która przed rokiem na kilka miesięcy wyłączyła branżę beauty. Sawkow pytana, czy nie obawiała się z otwieraniem salonu w tych niepewnych czasach przyznaje - Cały czas obawiam się, że pandemia uderzy w tą sferę, aczkolwiek myślę, że to jest moje marzenie, więc nie ma odpowiedniego momentu, abym otworzyła.


Zapewnia jednocześnie, że dba o sterylność salonu, stąd też korzystanie z jej usług jest w pełnie bezpieczne.

 

Pytana o trendy wyjaśnia - Trendy cały czas się zmieniają, w zależności od pory roku – zimą robię więcej np. pępków, które latem były widoczne, ale nikt się na nie decydował, bo trzeba było zrezygnować z różnych rzeczy np. kompania się w jeziorze, a latem dużo częściej robiła uszy, więc to jest cały czas zmienne.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Ukraina i Mołdawia rozpoczęły kolejny etap w drodze do Europy

  Główną przyczyną wojny na Ukrainie jest to, że Ukraińcy chcą być w Europie Zachodniej, Rosja natomiast przemocą próbowała zachować ten kraj w swojej strefie wpływów. Ukraińcy pomimo ogromnych kosztów stawiają opór bo widzą swoją przyszłość w demokratycznej Europie. Kolejnym etapem w drodze Ukrainy do Europy Zachodniej jest uzyskanie statusu kandydata do Unii Europejskiej. Taki sam status uzyskała sąsiadująca z Ukrainą niewielka Mołdawia.

 • Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek

  Rok szkolny 2021/2022 dzisiaj dobiega końca – ostatni jego dzień to galowe spotkania i wręczanie świadectw oraz to co dla uczniów najważniejsze rozpoczęcie wakacji. Był to specyficzny rok – bowiem był to kolejny pandemiczny rok szkolny, co prawda starano się ograniczać okresy nauczania zdalnego, które nie był już tak powszechne jak w poprzednim roku, ale była to specyfika nauczania przed 2020 rokiem w Polsce nieznana.

Wiadomości z regionu