Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOkolicznościowe spotkanie i nagrody na Dzień Nauczyciela

Okolicznościowe spotkanie i nagrody na Dzień Nauczyciela

Napisane przez  Redakcja / UM Inowrocław Opublikowano w Bydgoszcz środa, 13 październik 2021 12:35
Okolicznościowe spotkanie i nagrody na Dzień Nauczyciela Fot: UM Inowrocław

Dzień Edukacji Narodowej, nazywany potocznie Dniem Nauczyciela przypadnie w czwartek, uroczyste spotkanie w inowrocławskim ratuszu kadry pedagogicznej z władzami miasta odbyło się nieco szybciej. Była to okazja do podziękowań za pracę oraz wręczenia nagród i wyróżnień.

Nauczyciele i dyrektorzy miejskich placówek oświatowych świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, nauczyciele otrzymali nagrody i odznaczenia za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze z rąk Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy oraz jego zastępcy Wojciecha Piniewskiego.

 

W uroczystości wzięli również udział: Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty Wojciech Gliwiński, Przewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia Tomasz Marcinkowski, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury Elżbieta Jardanowska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Magdalena Kaiser.

 

 

Nagrody otrzymało 25 nauczycieli oraz 5 dyrektorów miejskich placówek oświatowych:

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Prof. Gut: Jeżeli chodzi o szczepienia, to jesteśmy dokładnie między Paryżem a Moskwą

    Służba zdrowia wytrzyma tę falę zachorowań na COVID-19, a respiratorów wystarczy – powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że choruje teraz coraz więcej osób młodszych, którym grożą poważne powikłania pocovidowe.

  • Jakie będą skutki wojny rządu z Brukselą? Przede wszystkim gospodarcze

    Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności 3 paragrafów Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją w Polsce spolaryzowało emocje publiczne – środowiska bardziej eurosceptyczne uznały to jako element walki o polską suwerenność, z kolei euroentuzjaści zorganizowali protesty na których wprost straszyli, że rząd doprowadzi do wyprowadzenia Polski z Unii. Patrząc na to z góry można odnieść wrażenie, że jest to element wewnętrznego sporu politycznego w Polsce, cała ta sytuacja prowadzi jednak też do zwarcia Polski z Unią Europejską, co może przynieść też szkody gospodarcze Polsce.

Wiadomości z regionu