Jesteś tutaj: HomeBydgoszczUrodziny Simple to takie nieformalne święto bydgoskiej branży nieruchomości

Urodziny Simple to takie nieformalne święto bydgoskiej branży nieruchomości

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 wrzesień 2021 16:58

W piątkowy wieczór na Osiedlu Leśnym firma Simple obchodziła swoje trzecie urodziny. W pewnym sensie była to huczna impreza, ale przede wszystkim szansa do spotkania się branży związanej ogólnie z inwestycjami mieszkaniowymi, a kto wie czy nie była to też okazja do dogadania ciekawych biznesów.


Firma Simple powstała trzy lata temu, zajmuje się ogólnopojętym pośrednictwem w nieruchomościach, ale też szerokim wachlarzem usług finansowych z tym związanym.

 

- Był to na pewno bardzo dynamiczny czas. Jak zaczynaliśmy 3 lata temu to nikt z nas nie spodziewał się, że tak to się rozwinie. Zaczynaliśmy tak naprawdę wiadomo z jakąś ambicją, ale nie do końca wyobrażaliśmy się do takich rozmiarów – ocenia jeden z twórców grupy Simple Tomasz Kowalski - Dzisiaj jesteśmy wdzięczni za to, że mamy super zespół – podkreśla.

 

Na urodziny zaproszono przede wszystkim partnerów biznesowych, ale nie tylko. Starano się, aby było to wydarzenie szczególne dla całej branży - Ryzykujemy trochę takie stwierdzenie, że jest to święto branży, bo na nasze urodziny zapraszamy nie tylko naszych partnerów takich biznesowych, z którymi jesteśmy powiązani jakimiś umowami, ale też zapraszamy developorów którzy tworzą ten rynek, którzy budują na naszym lokalnym rynku, a nie do końca z nimi współpracujemy. Cieszymy się, że coraz więcej osób nas odwiedza. Nie ma takiej imprezy, aby branża mogła się spotkać w jednym miejscu, a my staramy się wychodzić poza schematy i tworzyć warunki do tego, aby rzeczywiście łączyć i dzielić – wyjaśnia Kowalski.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Ukraina i Mołdawia rozpoczęły kolejny etap w drodze do Europy

  Główną przyczyną wojny na Ukrainie jest to, że Ukraińcy chcą być w Europie Zachodniej, Rosja natomiast przemocą próbowała zachować ten kraj w swojej strefie wpływów. Ukraińcy pomimo ogromnych kosztów stawiają opór bo widzą swoją przyszłość w demokratycznej Europie. Kolejnym etapem w drodze Ukrainy do Europy Zachodniej jest uzyskanie statusu kandydata do Unii Europejskiej. Taki sam status uzyskała sąsiadująca z Ukrainą niewielka Mołdawia.

 • Dzisiaj wybrzmiał ostatni dzwonek

  Rok szkolny 2021/2022 dzisiaj dobiega końca – ostatni jego dzień to galowe spotkania i wręczanie świadectw oraz to co dla uczniów najważniejsze rozpoczęcie wakacji. Był to specyficzny rok – bowiem był to kolejny pandemiczny rok szkolny, co prawda starano się ograniczać okresy nauczania zdalnego, które nie był już tak powszechne jak w poprzednim roku, ale była to specyfika nauczania przed 2020 rokiem w Polsce nieznana.

Wiadomości z regionu